8 דצמבר
fb fb

 

סוגרים את השנה עם ליאורה L.L.BEAUTY.B‏
בלוגרית חודש דצמבר!

בגילטי, אנחנו מקפידים לתת במה לנשים, לייצר קהילה תומכת וסביבה מקבלת.
כל המגזרים, כל הגילאים, כל הדתות - כולן מתקבצות סביב תחום היופי.

הפעם במדור, גאות לארח בלוגרית צעירה מהמגזר הדתי.
הסיפור שלה מעורר השראה עבור נשים אחרות שחולמות ליצור תוכן בעצמן...
אולי בשנה הבאה זאת תהיי את בלוגרית החודש שלנו?


 

מי אני ומה שמי ? 

אז חלק מכירות אותי תחת השם חנה וחלק תחת השם ליאורה. למה ? את זה אני יסביר באחת מהשאלות הבאות. 

אני ליאורה בת 20 עליתי לארץ בערך בגיל 9 מצרפת, ולפני חודש עברתי מאשקלון לנתיבות בעקבות זה ששיניתי סטטוס מרווקה לנשואה. 

אני דתיה, חובבת גדולה של איפור (וגם מוזיקה) ואוהבת לא רק להתאפר אלא גם לאסוף איפור... 

אבל תאכלס לא משנה כמה יגידו שיש לי יותר מדי איפור זה תמיד יראה לי כאילו אין לי מספיק. 

אני מנהלת בלוג  ששמו l.l.beauty.b שמדבר על כמובן איפור וטיפוח וכל מה שמסביב. 

הסיבה לשם של הבלוג היא פשוטה, L בתור אות ראשונה של השם שלי ליאורה , ועוד L ללויאנט שזה היה שם המשפחה שלי לפני החתונה. 

עובדת בונוס, מדי פעם יוצא לי גם לתרגם פוסטים לאנגלית וצרפתית ...


 

מדוע פתחתי את הבלוג ? 

תמיד רציתי משהו משלי, שיהיה קשור לאיפור, פינה משלי שבה אוכל להציג את הזווית שלי בנושא. 

כשהייתי יותר קטנה רציתי ללמוד איפור משהו שעדיין לא יצא לי להגשים.  

אני נגדיר את זה מכורה ליוטיוב ואוהבת לצפות בסרטוני איפור וכל הסובב את הנושא כבר מגיל קטן ולכן תמיד רציתי לפתוח ערוץ יוטיוב , 

אבל ההורים פחות תמכו בזה, לא שאני מגיעה ממשפחה דתית בקטע קיצוני, פשוט לא תמכו מהבחינה שזה סתם שטויות ועדיף לי להתרכז בלימודים כי הייתי עדיין בתיכון, וגם כי זה לא היה מתאים להם שאני יופיע ככה באינטרנט ושזה יהיה גלוי לכולם. 

אז התחלתי בעמוד איפור באינסטגרם, אבל בגלל שהפוסטים של האינסטה מוגבלים לכמות מסויימת של מלל, וגם כי אז לא היה אפשר לעלות יותר מתמונה אחת לפוסט אז פתחתי בלוג. 

אני לא אשקר ויאמר שזה היה קל כי בתור אחת שלא מבינה כל כך בhtml ועיצובים וכו... שברתי שיניים והיה קצת קשה, הבלוג שלי עבר הרבה שינויים ועדיין עובר כי אני אוהבת לגוון ולשנות עיצוב לפעמים. 

אבל בעיקרון הצלחתי לפתח אותו בצורה יותר טובה ממה שהיה בהתחלה ...


 

מה הכי חשוב לי ?

יש הרבה דברים שחשובים לי. 

בפן האישי,זה אמון. אי אפשר לחיות עם אחרים בלי שיש אמון בין אם זה בין אנשים מהמשפחה חברות וכמובן בזוגיות, אז חשוב לי לא להסתיר כלום בדיוק כמו שאני לא הייתי רוצה שיסתירו ממני משהו. 

מבחינת איפור חשוב לי מאוד להשתמש במוצרים איכותיים ולא לחזור על טעויות עבר שלי, כמו להזמין איפור מאיביי, לא מייקאפ לא אודם ולא כלום ! 

למרות שאני אוהבת את החברות הזולות כמו ביוטיקר סקרה וכו... 

אני לא משתמשת במוצרי פנים שלהם. 

הקרם שלי לבנתיים זה הקרם של OFRA ואני לא מחליפה יותר מדי קרמים לעור הפנים. אני מאוד אוהבת מסיכות לפנים, האהבה האחרונה שלי זה המסיכות של לוריאל, במיוחד האדומה (הפילינג) ככה המייקאפ יושב על העור יותר טוב. 

מבחינת מייקאפים לא צריכה שזה יהיה מהשוק היוקרתי אבל לא מוצרי ביוטיקר וכו... כן מאד אוהבת את המייקאפים של לוריאל רבלון מייבלין ועוד... 

ובפן המקצועי, מבחינת הבלוג, חשוב לי לא לוותר על  העקרונות שלי, לקח לי המון זמן להחליט שאני מוותרת על הרעיון של לחשוף את עצמי בבלוג או באינסטגרם, גם אם זה עולה לי בזה שכמובן יהיה פחות עוקבים לעומת מי שכן חושפת את עצמה, פשוט להישאר מי שאני ולא להישתנות בשביל להתקדם בבלוג או כדי להשתייך יותר במגזר הבלוגריות והיוטיובריות ...


 

על מה אני לא יכולה לוותר ? 

לא יכולה לוותר בשום פנים ואופן על אודם, לא יכולה לחיות בלי, גם אם אני בבית לא יכולה. חייבת שיהיה לי משהו על השפתיים. בזמן האחרון אני חופרת על הגוון החדש של OFRA Amsterdam. אני חופרת גם על האודמים של אלין כהן כי אני מאד אוהבת את הפורמולה ואת הגוונים וגם כי מה שטוב בהם זה שיש בהם שמנים, ולשים אודם יחסית עמיד שהם בדרך כלל מייבשים את השפתיים ובחורף בכלל שגם ככה השפתיים יותר יבשות זה פחות שילוב מנצח בשבילי כי אז אפילו כשמחייכים זה כואב. 

ומבחינת הבלוג , אני לא יכולה לוותר על חנה , אנחנו חברות ילדות והיא מההתחלה תמכה בי , והייתי תמיד שואלת אותה לפני שאני מעלה פוסט. עוד מהתקופה שהייתי רק באינסטגרם אם זה הפוסט שכתוב בסדר, או אם התמונה בסדר כי פשוט לא הייתי הכנ בטוחה בעצמי פעם, ולא היה לי עוד למי להראות את מה שהייתי עושה. עכשיו עד היום זה נהפך פשוט להרגל קבוע לפני שאני מעלה פוסט היא עוברת איתי עליו בגלל שכשהגעתי לארץ לא למדתי את השפה באולפן למדתי לבד, אז לפעמים קורה שיש לי טעות כתיב או משהו... או שפשוט אני לא מצליחה לנסח טוב את המשפט שלי, למרות שהיום זה כבר פחות קורה אבל זה פשוט ההרגל הקבוע שלנו לעבור ביחד על הפוסטים. 

אבל בכללי תמיד טוב שיש מישהו אחר שעובר על זה כי תמיד יוצא שיש טעות כי מרוב שמקלידים אז לפעמים שוכחים אות איפה שהוא. אנחנו גם בוחרות את התמונות שיצאו יותר טוב והיא גם מנהלת מדי פעם את האינסטגרם או את הפייס. גם כמובן כשאני סוקרת מוצר אני מאד אוהבת לנסות אותו גם על מישהי אחרת כי על כל אחת זה ממש שונה ,נגיד עמידות של אודם ,יוצא שעליה יותר עמיד ועלי פחות וכו...

אז אנחנו אוהבות לנסות את המוצר גם ביחד וכך להביא סקירה מדויקת יותר. 

ובכללי המוצר שעכשיו לא הייתי מוותרת עליו, כמובן שהפלטה החדשה של OFRA היא פשוט מהממת הגוונים מהממים במיוחד לחורף ! 


 

טיפ הזהב שלי ...

אז בטיפ הזהב שלי אני יספר למה בעצם חלק מכירות אותי בשם חנה וחלק בשם ליאורה, כשרק התחלתי עם האינסטגרם ואז עם הבלוג, ההורים שלי לא ידעו מזה ועשיתי את זה מאחורי הגב.... אל תקחו אותי בתור דוגמא עדיף באמת לספר הכל להורים, אבל כל כך רציתי את זה וכל כך אהבתי, שפתחתי את זה בלי שהם ידעו... ואז כשחברות רצו לשלוח לי מוצרים לסקירה לא הייתי יכולה לומר שקוראים לי ליאורה כי זה לא היה מצב שזה יגיע אלי לבית כי אז ההורים היו עולים עלי, אז בעצם אמרתי שישלחו את זה תחת השם חנה כי החבילות היו מגיעות אליה לבית...  

וכשסיפרתי את זה להורים שלי העדפתי להשאיר את זה ככה כי כבר התרגלנו (אגב ההורים שלי היום כן מאד תומכים בזה) 

ואז בעצם אחרי שפייסבוק עשו לי בעיות וחסם לי את החשבון כי זה היה תחת השם של הבלוג שלי l.l.beauty.b והם רצו שזה יהיה תחת השם שלי ושאשלח הוכחה שזו אני, אז הייתי צריכה לשנות את זה לשם שלי. 

אז למרות כל הבלאגן שזה גרם לא ויתרתי על הפינה שלי. 

כמו שאתן מבינות הטיפ שלי הוא בעצם לא לוותר אם יש משהו שאתן מאד אוהבות אותו תעשו את כל ההשתדלות שלכן, גם לדתיות שעוברות פה, אפשר לעשות את זה בצורה צנועה, כל דבר אפשר להצניע, בדיוק כמו ששמלה חולצה או חצאית אפשר להצניע. 

אני לא מעלה תמונות שלי כי אני ממש משתדלת שהכל ישאר בגדר של צנוע ככה שכל אחת יכולה להישאר צנועה וגם להראות את הזוית שלה. 

 

מילה שנואה ... 

כמה שקראתי לעצמי דתיה אני בעצם לא אוהבת בכלל את ההגדרות האלה את המילים דתיה חילוני חרדי וכו...  הם ביום יום לא בלקסיקון שלי, כששואלים אותי איך את מגדירה את עצמך, אני פשוט עונה - משתדלת לקיים תורה ומצוות. 

כי היום אי אפשר להגדיר בן אדם לפי איך שהוא נראה לפי איך שהוא לבוש, היום יש אנשים שלא לובשים כיפה והם הרבה יותר טובים/ צדיקים מאנשים שהם עם כיפה או עם ביגוד שחור לבן, פאות וזקן מירושלים עד באר שבע...

ואז מה שקורה שברגע שהבן אדם הזה עושה משהו לא בסדר מכלילים את כל המגזר הדתי שהם מזוייפים וכו... וכן להפך. 

הבן אדם עם כיפה וזקן הוא בן אדם בדיוק כמו אחד שבלי, בן אדם עם חסרונות ויתרונות. 

בסופו של דבר זה לא משנה אם הבן אדם שומר תורה או מצוות או לא שומר או אם הוא שחור לבן צהוב חום בהיר או אפילו ירוק עם נקודות ורודות, 

יהודי זה יהודי וכל אחד בוחר את הדרך שלו איך שהוא רוצה, וממש לא כל אחד צריך להגדיר את עצמו לפי מגזר מסויים ...


 

מילה אהובה ...

״שובקה״ יש לי בעיה חמורה של המצאה שפה משלי כשאני מפחדת אני פשוט צועקת שובקה או שובקהליקה , אני פשוט ממציאה שפה משלי אל תשאלו למה כי אין לי מושג, זה פשוט יוצא ככה, מה שכן זה מדבק. אני משנה גם מילים הופכת את ה ר׳ ל ל׳ והאנשים שקרובים אלי פשוט גם מתחילים לדבר ככה , אפילו בעלי נדבק מזה ... 


 

תכניות לעתיד ...

ללמוד איפור , להמשיך ולהתקדם עם הבלוג, למה לא גם ילדים אי״ה...

אבל זה שאלה דיי קשה מה ארצה להיות בעתיד כי כל פעם תכניות משתנות ואני יכולה לרצות משהו אבל זה לא בידיים שלי, תוכנית מהיום למחר משתנות אז נראה ... אולי בעוד כמה שנים אתראיין שוב פה ואספר מה עבר עלי.

 

מוזמנות להתרשם מהבלוג, עמוד הפייסבוק והאינסטגרם של ליאורה

ולקרוא פוסט סקירה של שפתון AMSTERDAM והפלטה החדשה של OFRA

30 נובמבר
fb fb

שיחה אישית עם אישה שהציבה לעצמה מטרה: קידום נשים בעסקים!
תמיכה, עידוד והכוונה ליזמות נשית מכל המגזרים ובכל תחומי העשייה.
ראיון מיוחד לרגל "ועידת יסמין" השנתית שתערך השנה ב-11.12.17
ב"אבניו" שבקרית שדה התעופה.
גילטי מתגייסת לתמיכה בעסקים קטנים ובביטוי נשי בעולם העסקי - מיכל גייטו אלבז, מנכ"לית ומייסדת אתרGUILTY  תוביל השנה שולחן בוועידת יסמין השנתית.

 

אז בואו נכיר את האישה שמקדמת יזמות נשית וחוצה מגזרים :

השם "כיראם", שפירושו בערבית "נדיבות", הולם במיוחד  את אופייה של כיראם בלעום. ניכר שבוערת בה אש הנתינה והעשייה. היא תזזיתית, עסוקה, מהירת וחדת דיבור ויש לה אג'נדה נחרצת של קידום נשים בעסקים ושילוב נשים ממגזרים שונים למען מטרה אחת חיונית - צמיחה !

 

מדוע ואיך הקמת את עמותת יסמין ?

מאז ומתמיד בערה בי אש היזמות. היא זו שדחפה אותי לעולם העמותות. הקמת יסמין הגיעה ממקום של חוסר ברשת ישראלית מחברת שתהווה בית לנשים בעלות עסקים ממגזרים שונים ותייצג אותן. רציתי להקים עמותה רוחבית שתקיף את הצרכים של כולן ולכן עשיתי מיפוי וערכתי סקר עם 500 שאלונים וחשיבת צוות שבדקה "מה נשים רוצות".  בין השנים 2004-2006 עסקנו רק בעבודת ההכנה.

כבעלת תואר ראשון במזרחנות ותואר שני במנהל עסקים ובכלכלה, ניהלתי בעבר מעבדות תקנים והרגשתי שמשהו חסר במשק. שהעסקים הקטנים בניהולן של נשים, המהווים חלק בלתי נפרד ממנוע הצמיחה של המשק, לא מקבלים התייחסות ומענה.

אישה יקרה שהייתה לצדנו לאורך כל הדרך, עפרה שטראוס, יו"ר העמותה משנת 2006, תרמה רבות לפיתוח ולגידול שלנו. היא פורשת השנה ובקרוב נכריז על מחליפתה. זאת הזדמנות נוספת לומר לה תודה מיוחדת מעומק הלב על פועלה.

 

למה קראת לעמותה שהקמת "יסמין" ?

ידעתי שאני רוצה שם של פרח. שתהיה לו משמעות חזקה ונשית כאחד. פרח היסמין מקורו באזור הגידול שלנו. הוא נקלט מהר והוא שם בינלאומי. הנוכחות של היסמין במראה ובריח חזקה ועדינה כאחד.

 

מה הן המטרות המרכזיות למענן פועלת העמותה ?

המטרה המרכזית היא יצירת מנהיגות כלכלית נשית שתשפיע גם בקרב מקבלי החלטות.

לנשים יש יכולות גבוהות שלא תמיד מקבלות את הבמה הראויה להן. נשים יכולות וצריכות להשתתף בקבלת החלטות שישפיעו על עתיד המשק. ביסמין מציעים לנשים בעלות יכולת להצטרף לתכניות שמייצרות מנהיגות ולהגיע למוקדי החלטה.

אנחנו מאמינים בשיתופי פעולה לקידום עסקים. מגזרי שונים פותחים בפני עסקים שווקים נוספים ולפעמים המנטליות והסטיגמות מונעות ערבוב ושילוב אופטימלי. יסמין פותחת את הדלת לקשרים עסקיים וחברתיים.

חשוב לנו לגרום לנשים לא להרים ידיים מהר, לקדם את העסק שלהן, לחיות אותו, להילחם עליו.

נתוני שנת 2016 אינם מעודדים. נרשמה ירידה במספר הנשים העצמאיות בעלות עסקים במדינת ישראל. ירדנו השנה מ-3.3% ל3% בלבד על פי נתוני משרד התעסוקה, הראשות לעסקים קטנים.

אצל נשים במיוחד, העצמאות נתונה בסכנה כפולה כיוון שאם העסק יישאר בעדיפות אחרונה אחרי כל שאר המטלות הוא לבטח לא יגדל. נשים ישראליות נוטות להתחבא מאחורי תירוצים, סיבות וחסמים להתפתחות כמו : משפחה שחייבת אימא כל הזמן בבית או מנטליות בסיסית שמונעת מהן להתבטא באותה עוצמה כמו גברים.

לצערנו, המדינה לא מקדמת מספיק את  הנושא של נשים בעסקים ועסקים קטנים באופן כללי, בניגוד לאירופה וארה"ב שם נעשה מאמץ גדול יותר מתוך הבנה שעסקים קטנים הם מנוע צמיחה חשוב למשק

 

מה המצב בקרב נשים בעסקים היום ומה את ממליצה לעשות כדי לשפר את המצב ?

המצב הנוכחי מורכב מאוד, בעידן החדש, הקמעונאות הישנה בקושי שורדת. מרבית העסקים במצוקה והירידה במספר העסקים הקטנים בבעלות נשית משקפת זאת. צופים שהמגמה תמשיך ב-2017 אם לא נאבק בה, יגיע גל נוסף של סגירת עסקים. 

חשוב להבין כי עסק מתפתח באופן אידיאלי פנימית וחיצונית גם יחד: יזמות מבפנים - תחושת מוטיבציה פנימית, לשים את העסק ואת עצמך במרכז, כל זה באחריות בעלת העסק אך המדינה צריכה אף היא להתערב ולתת מענה ליזמות מבחוץ - תמריצים וסיבות טובות להשאיר ולהכניס לנשים לעסקים. יש צורך בשיפור החקיקה והגברת מעורבות ותמיכת הממשלה.

לתוך הפער הזה בין צורך ממשי בשטח לבין מיעוט התמיכה הממשלתית, נכנסת עמותת יסמין ומנסה לתת מענה. בשנת  2016 "יסמין" קבלה הכרה מהכנסת: פרס הכנסת לקידום אג'נדות נשיות לשנת 2016. אנחנו שמים נשים במרכז.

 

ספרי לנו על הועידה השנתית ובמה היא מיוחדת השנה...

ועידת יסמין השנתית - עסקים קטנים מניעים את הכלכלה - יש מקום לכולן!

מטרת הועידה לחשוף תקשורתית את כל המסרים העסקיים והנשיים שאנחנו עמלים עליהם כל ימות השנה. בנוסף יש לנו מטרה מעשית של חיבור תאגידים עם ארגונים קטנים למטרות רכש.

אנחנו מעוניינות ליצור שינוי בשטח. אם עסקים גדולים יירכשו יותר מעסקים קטנים נוכל להגביר ביחד צמיחה.

הועידה תערך השנה בתאריך: 11.12.2017 ב"אווניו" בקרית דה התעופה.

בין השעות: 8:30-16:00

והנה הצצה לתכנים שיעלו בוועידה השנה, וזה כבר יעשה לכן חשק להשתתף :

במליאה דנה ווייס תראיין את שרת המשפטים איילת שקד, על הבמה יתנהלו שני פאנלים של עסקים בצמיחה ממבט נשי, שלושה סיפורי הצלחה של נשים-יהודייה, ערביה וחרדית יעניקו לקהל מודלים של השראה, עפרה שטראוס תראיין נשים חברות בעמותה ותשתף במה שהיא קבלה מהפעילות ביסמין.

גם השנה נמשיך עם מסורת השולחנות העגולים. השנה יהיו 30 שולחנות אינטימיים אותם יובילו נשים מעוררות השראה, כמו: הסופרת ענת לב אדלר, מנכ"לית גילטי מיכל גייטו-אלבז, הסטייליסטית סנדרה רינגלר והמדליסטית האולימפית יעל ארד.

לפרטים נוספים ולרכישת הכרטיסים לוועידה לחצי כאן

 

כיראם, לסיום, מה הטיפ החשוב ביותר שלך לנשים עצמאיות ?

לנצל כל קשר שיש לך, לא למהר אלא לתכנן מראש וכשאת כבר בעלת עסק, אל תחששי לחשוב כל הזמן על העסק שלך ואיך לקדם אותו.

חשוב ללמוד ממי שכבר עשתה והצליחה, ללמוד מהאנשים הנכונים זאת יכולת חשובה. אל תתביישי להגיד אני רוצה לפגוש את... וליזום צעדים על מנת להכיר אותה.

כדאי שתוכלי להגיד מפורשות מה את רוצה וצריכה : "אני רוצה להרוויח יותר!" רק כך נשבור את תקרת הזכוכית. רק אם נאמין בעצמנו.

 

אנחנו בגילטי, צוות של נשים שמאמינות מדי בוקר מחדש בהצלחה של כוח נשי תומכות בכל מילה של כיראם ובעשיה בפועל של עמותת יסמין.

נתראה בוועידה ועד אז אל תשכחו לשים את עצמכן במרכז.

גליה וצוות גילטי

23 נובמבר
fb fb

בלוגרית חודש נובמבר שלנו מאמינה במוטו: Follow your heart
ההתלהבות שלה מדבקת, האמנות שלה מעצימה, היא מאפרת וסטייליסטית ואנחנו מוקירים את השינוי האמיץ שעשתה בחיים שלה.
בשבילנו היא מקור השראה ואנחנו רוצים לשתף גם אתכם בתכנים שלה -
מורן 
אילת ינקו, הבמה כולה שלך!

 

מי אני? מורן אילת ינקו בת 30 מחולון. נשואה באושר+2 חתולים (ליסה ולואיז) מאפרת וסטייליסטית

במשך כל חיי הייתי מחוברת לאומנות ציירתי כתבתי ועשיתי כל מה שחיבר אותי לרגש. אחרי הצבא בעודי מחפשת את עצמי החלטתי ללמוד תיאטרון בובות, למדתי מאפס הכנה של בובות והנפשה שלה. אך כמו שאתן בטח מדמיינות הסביבה לחצה עלי "להתעורר" כי בימנו אסור לחלום, ואני נכנעתי ללחץ בכדי ללמוד משהו "פרקטי".

עזבתי והתחלתי לחפש את עצמי ב"עולם האמיתי" - מה שהוביל אותי ללמוד חינוך מיוחד במשך 3 וחצי שנים. מה יש להוסיף?? יכולה לתאר את השנים האלו כשנים בהם הרגשתי אבודה במסגרת החינוך ששאבה ממני כל טיפת השראה אפשרית. הילדים היו מדהימים והנושא מרתק אבל אני לא האדם הנכון לחנך ומי שמכירה אותי יודעת. זה כל כך אירוני שכל חיי סלדתי מהמסגרת החינוכית ובסוף מצאתי את עצמי חלק ממנה, חשבתי שאולי בכוחי יהיה לשנות משהו אבל זה הבנתי שזה הרבה יותר מדי גדול עלי ולא בשבילי.

בוקר אחד החלטתי שאני רוצה לעשות משהו בשביל הנפש שלי להירשם לקורס איפור וזה יהיה בשבילי כמו מכון כושר לנשמה. מאותו יום האיפור סיפק לי כל מה שרציתי ומילא אותי לא הצלחתי לחשוב על שום דבר אחר ומאז כל השאר היסטוריה...

אז כן. עזבתי שנייה לפני סוף התואר ,לא צריכה את התואר שלהם, קיבלתי החלטה שזה לא שלי וכל דקה שם מיותרת. לפעמים יש דברים שלא נועדו להיות, ולנו הכי מגיע להיות מאושרים. שורה תחתונה FOLLOW YOUR HEART

 

לא יכולה בלי...

  • קניות ברשת אלי אקספרס, איביי- 90% מהבגדים שלי הם משם.
    טיפ לבוש : אל תתביישי להתלבש ולעוף על עצמך.
  • מכורה לאיפור טבעי, עבודה נכונה על סקין מטופח למראה קורן ולא עמוס בשפכטלים, הדגשה של הקווים הקיימים ופיסול שלהם.

מוצרי איפור חובה בעיני - היילייטרים של OFRA אין דבר טוב מהם בעולם כולו מבחינתי, גם הליקווידים של OFRA זאת אהבה שאין לתאר (האהוב עלי MANILA) - חובה חובה!!!

המייקאפ הדיילי שלי - מייבלין 'פיט מי' הכי מושלם בעיני ליום יום, מחיר נגיש, כיסוי בינוני, ניתן לבנייה, נראה קליל וטבעי על העור (מחכה שגם יביאו את הקונסילרים שלהם לארץ כי הם מושלמים ברמות!),

המקבע איפור של OFRA - אין מצב לסיים איפור בלעדיו, גם מלחך את העור מנטרל קייקיות וגם מקבע (וגם אין בו אלכוהול שזה בכלל פלוס).

  • מוזיקה - כל דבר שאני עושה נעשה יותר טוב כשיש מוזיקה ברקע.

 

מילה שנואה...

מיינסטרים - ללכת עם הזרם, כמו כולם. מאמינה שלכולנו יש משהו מיוחד שהוא רק שלנו ואנחנו צריכות למצוא אותו ולא להתפשר להיות כמו השנייה. תמיד תמצאי את האני הייחודי שלך תמצאי את הדברים שאת אוהבת שמרגשים אותך ותהפכי אותם לעולם שלך.

 

מילה אהובה...

השראה, השראה היא הכל בעיני, זה יכול להיות גם פרח שאני רואה בדרך וחייבת לעצור ולצלם אותו. השראה במוזיקה, השראה ברשת, השראה לא נגמרת והיא בכל מקום צריך ללמוד להסתכל מסביבנו לחלום ולהפליג עם הדמיון.

 

איפה אני רוצה להיות בעוד 5 שנים ?

העובדה שאני קמה בבוקר ויודעת שאני הולכת לעשות משהו שאני אוהבת מרגשת אותי כל יום מחדש ואני מודה על כך ומבחינתי זה מבורך ולא מובן מאליו, אני רק יודעת שאני רוצה להמשיך ולעשות את מה שאני אוהבת, להמשיך ללמוד לגדול ולהתפתח ולקבל ולתת השראה אין סופית לעוקבים שלי. אם הייתם אומרים לי לפני שנתיים שאני אבחר להיות בלוגרית החודש של אתר איפור וטיפוח מצליח הייתי אומרת שהחלקתם על השכל. לחיים יש הפתעות בשבילנו צריך רק לקחת סיכונים ולהאמין בלב שלם בבחירות שלכן.

 

מה הייתי רוצה שהעוקבות שלי ילמדו ממני ?

לאהוב את עצמן נקודה. כשהייתי ילדה עברתי חרם אנשים ראו בי יצור מוזר, אם זה בגלל בגדים שלבשתי או סתם כי לא הסתדרתי להם בנוף הכללי, זה אף פעם לא הפריע לי יותר מדי תמיד ידעתי שעדיף לי לבד ואני לא צריכה את האישורים שלהם, למדתי לאהוב את עצמי בזכות מי שאני זה לקח שנים של בעיות, בטחון עצמי ברצפה לפעמים זה נוגע בי עד היום, אבל הכל משתנה ברגע שאת לומדת לקבל את עצמך ולשכוח מכל מה שמסביב. הייתי רוצה שהעוקבות שלי יאמינו בעצמן ויאהבו את עצמן ודווקא אם הן לא "המקובלות" או "היפות" הן לא פחות טובות מאף אחד , האני שבפנים זה מה שהכי חשוב, תמשיכי ליצור לכתוב לצייר להתלבש להתאפר בעצם כל מה שעושה לכן טוב, תהיו מי שאתן ואל תתביישו לאהוב את עצמכן,

אם לא עכשיו אז מתי??

 

תודה על... תודה על כך שבשנה וחצי הצלחתי להרעיד את עולמי, הצלחתי לפרק ולבנות הכל מהתחלה ותודה על כך שאני עושה את מה שאני אוהבת ומתפרנסת מזה.

ונראה לי שהכי הרבה את התודה הכי גדול אני אומרת לבעלי היקר בני, שתמך ותומך בכל החלטה שלי, ומעודד אותי להיות הגרסא הכי טובה של עצמי.

 

משפט לחיים ? החתול צ'שר שמקועקע לי על הרגל אמר דבר חכם - אם את לא יודעת לאן את הולכת לא משנה באיזה דרך תבחרי את תגיעי לשם. לא חושבת שאני יכולה להסביר את מה שקרה בחיים שלי יותר טוב מאיך שהמשפט הזה מסביר.

 

יכולות לעקוב ולקבל השראה בעמוד האינסטגרם שלי Moranko_mua

או בערוץ יוטיוב שלי Moranko MUA

או בבלוג שלי

ואם אתן לא חברות עדיין אז זה הזמן - הקבוצת איפור שלי בפייסבוק "מתאפרות ונהנות"

17 נובמבר
fb fb

לקראת כנס "נשים בחזית 2017" שיערך זו השנה הרביעית ברציפות ב-29.11 בבית ציוני אמריקה, תל אביב, אנחנו שמחות לתת במה לנשים היוזמות של אתר התוכן הנשי.SALOONA  שיחה אישית על פמיניזם, עיצוב מציאות, ביטוי ושיח נשי עם העורכת הראשית של סלונה, רונית הבר.

 
לפוסט המלא
30 אוקטובר
fb fb

אירוע הביוטריות הגדול של השנה בשידור לייב לכבוד חודש השופינג און-ליין העולמי.

גליה תורן חן מראיינת את כל היוטיובריות המובילות לקראת חודש נובמבר הגדול.
טיפים על המוצרים השווים ביותר ועצות זהב לרכישת מוצרי ביוטי און-ליין ממתינים לכם בפנים

1

סל הקניות שלי

סל הקניות שלך ריק

היי!

הזינו את כתובת האי-מייל שלכם בכדי להמשיך לתהליך ההזמנה

WELCOME BACK

הזינו סיסמא בכדי להתחבר לאתר

נשמח להכיר :)

הרשמו לאתר, הצטרפו לתכנית הנאמנות שלו והתחילו לצבור הנחות בהזמנות הבאות

או