Digital Rules

26 אוקטובר 2017 Guilty with Galia Toren Hen

מתכוננים לחודש האון-ליין הבינלאומי
עם ארגון הדיגיטל הישראלי

אוהבים את המרחב הווירטואלי?
חושבים שאתם "חיות רשת"?
מעוניינים לפתח קריירה בתחום או להעשיר את המשרה שלכן?

זה המקום בשבילכם...

 

מהו ארגון הדיגיטל הישראלי?

ארגון הדיגיטל הישראלי הינו עמותה (מוסד ללא כוונות רווח) המשמשת כארגון גג מקצועי לעובדי ומנהלי תעשיית הדיגיטל בישראל. הארגון מונה כיום כ-700 חברים, שכירים ועצמאיים, מנהלים בכירים ועובדים מכל הארגונים הגדולים והמובילים בישראל. כחלק מכלל השירותים שמספק הארגון לחבריו, מוצעת תכנית הדרכה הכוללת קורסים והשתלמויות בכל הנושאים ה"בוערים" בתחום החדשנות והדיגיטל: e-commerce, מיקרו קופי, שווק באמצעות תוכן ונושאים נוספים. כמו כן, הארגון מקיים עבור חבריו "מיטאפים"- מפגשים בנושאים מגוונים של חדשנות וטכנולוגיה, פאנלים סביב נושאי הדיגיטל ועוד.

 

 מדוע חשוב לקיים מפגשים פיזיים, הרצאות וסדנאות גם בעידן הדיגיטלי?

למפגשים פיזיים יש ערך מוסף גבוה ורגשי אפילו בעידן הוובינרים והדיגיטל. החושים מגיבים ופועלים אחרת כאשר מפגישים במרחב הפיזי אנשי דיגיטל שהכירו בעבר רק במרחב הווירטואלי. כך נרקמת תשתית איתנה לעשייה מקצועית, לשיתופי פעולה ולדיונים עמוקים יותר. החיבור ההדוק בין הווירטואלי לריאלי במפגשי פנים אל פנים, מאפשר למקסם את התוצאות וכך כולם מרוויחים.

 

אילו סוגי הרצאות והדרכות אפשר לשמוע במסגרת פעילות הארגון?

כרמל ברן, מייסד ומנכ"ל הארגון מאגד את טובי המוחות בענף הדיגיטל ומארח אושיות מקצועיות מובילות המהוות את חוד החנית של הארגונים הדיגיטליים בישראל.

כרמל מסביר כי כחלק מתכנית הפעילות המעשירה חשוב להנהלה להביא לחברי הארגון מנכ"לים ומנכ"ליות שמצעידים את התחום קדימה. "החודש, ארחנו את מיכל גייטו-אלבז, מייסדת ומנכ"לית גילטי, להרצאה פרקטית ביותר על ניהול אי-קומרס. מיכל חשפה את העשייה היומיומית החיונית בהקמת ובתפעול רצפת מכירה דיגיטלית ונתנה עצות בנושאי מובילות דעה ברשת, תכנון מדיה וקמפיינים, שיווק באמצעות תוכן ועוד. למומחיות של מיכל יש כבר הוכחות בשטח, אתר גילטי שהקימה נחשב לאתר הביוטי המוביל בישראל ומהווה דוגמה והשראה ליזמות מצליחה בענף הקוסמטיקה ומחוצה לו. משתתפי ההרצאה החמיאו למיכל על הטיפים המעשיים שהיא שיתפה ועל יכולתה לדבר בגובה העיניים ולתרום מידע חיוני יומיומי ולא  לדבר בסיסמאות".

"ביום העיון האחרון שיזמנו התארח גם ערן  שיאון, מנכ"ל משותף ב-2DO! שתרם מהידע הרבה שצבר לטובת הקהל המרותק.
ערן ענה על שאלות מהותיות כגון, למה צרכנים בוחרים לקנות און ליין? ומהו המודל העסקי של מכירות און ליין? והציג מקרי מבחן רלוונטיים מהעולם. ההתמחות של ערן הוא המסע הצרכני של צרכנים דיגיטליים וכיצד מעניקים להם ערך כדי שישובו לקניה חוזרת. אין ספק שחקר המסע הצרכני הזה הוא אחד האתגרים העומדים בפני אנשי שיווק דיגיטל במאה ה-21"

 

למה כדאי להתאמץ ולצאת מאחורי המקלדת למפגשים חברתיים שמעניקים תוכן?

היתרון בתוכן פנים אל פנים עם מובילי דעה בתחום ברור, כך מגלים עולמות חדשים... קשרים אישיים וכישורים מקצועיים הם אלה שמחזקים כל מנהל דיגיטל. צמיחתן של הפלטפורמות הדיגיטליות הובילה לגל חדש של משפיענים ברשתות החברתיות שלהם עוקבים רבים. ההמלצות שלהם משפיעות על שיקול הדעת ועל ההחלטות של קהל היעד. היכולת לתקשר ישירות עם מובילי דעה בתחום מאפשר למקסם את ההשפעה תוך תכנון מוקפד, אסטרטגיה, מעקב ומדידה. המסרים המועברים ברשתות החברתיות מהווים ההשפעה מתמשכת של מובילי הדעה על העוקבים.את כל אלה ועוד כדאי ללמוד ממי שכבר נמצא בזירה ויש לו ניסיון בניהול משפיעני רשת.

 

 איך מצטרפים למהפכה הדיגיטלית?

כל חבר בארגון הדיגיטל הישראלי מקבל דיוור שבועי ובו עדכונים לגבי השתלמויות והטבות שונות להם זכאים חברי הארגון.

אנחנו ממליצים בחום, אל תישארו מאחור! הצטרפו לפעילות הארגון, כך תוכלו ללמוד ולהשפיע על התחום המתהווה והצומח ביותר. ההרשמה דרך אתר הארגון:
www.digita-israel.org

 

אנחנו בגילטי גאים להיות חלק מהענף ולתרום מהידע ומהניסיון שלנו לארגונים נוספים ולמנהלי העתיד של וההווה של התחום!

נתראה במפגשים הבאים,

גליה וצוות גילטי

0

סל הקניות שלי

אין מוצרים בסל הקניות

סל הקניות שלך ריק

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים! 4

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים!

היי!

התחברי לאתר והתחילי לצבור הנחות בתכנית הנאמנות שלנו

WELCOME BACK

אפשר להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמא או באמצעות קוד אשר אשלח לטלפון הנייד שלך

שכחת סיסמא ?

שלחנו לך SMS לטלפון הנייד עם קוד כניסה

או

או

כיף שבאת :)

הרשמי לאתר והתחילי לצבור הנחות בהתאם לתכנית הנאמנות שלנו

הסיסמא צריכה להכיל לפחות 6 תווים

או