החודש אנחנו עולים צפונה ועושים כבוד לחיפה והסביבה !
בלוגרית החודש היפה שלנו היא מרינה מולטך המקסימה
העונה לשם - SIMPLY MARU כמה פשוט, ככה מתוחכם.
תמיד שמענו שהחיפאיות ידועות ביופיין, אז הנה ההוכחה.

בואו לגלות את סודות היופי, העדינות והכישרון המתפרץ של מארו בשאלון המורחב שלנו...

 

מי אני ומה שמי ? מרינה מולטך, בת 29 מחיפה והקריות. נשואה ואמא גאה לילדה על ארבע העונה לשם קייסי (כוכבת האינסטוש שלי). הצורה הטובה ביותר שבה אני יכולה להציג את עצמי היא : מכורת איפור, שופהוליקית, צילומיהוליק. בעלת הערוץ והבלוג SIMPLY MARU, מקום שמאחד את כל האהבות והאובססיות שלי למקום אחד. למה SIMPLY MARU ? מארו זה כינוי שחברות שלי הצמידו לי, הראשונה הייתה עדן ואז החברות מהיוטיוב התחילו לקרוא לי גם ככה וזה פשוט נדבק. אז כן, שם הערוץ והבלוג הוא בתרגום חופשי " פשוט מארו", זה משהו שחשוב לי להעביר. אני פשוט אני, אני בדיוק כמו הצופות שלי, אני פשוט מארו. 

 

למה פתחתי את הערוץ שלי ? בעיקר כי רציתי גם לתרום את החלק שלי לעולם הזה והרגשתי שיש לי מה לתרום. את כל מה שלמדתי על עולם האיפור למדתי מהיוטיוב בלבד, והרגשתי שאני רוצה גם לתרום, לעזור וללמד את כל מה שיש לי ללמד. כשהגעתי למסקנה שאני רוצה להעלות תוכן שעוסק בביוטי, עדיין חששתי מעולם היוטיוב. גם בגלל הפחד של מה שאנשים יחשבו וגם בגלל שלא הייתי מוכנה לזה עדיין והחלטתי לפתוח בלוג אנונימי במקום. בשלב כלשהו הגעתי למסקנה שיש הרבה מאוד דברים שאני לא מצליחה להעביר לצופות שלי בעזרת הבלוג ושעולם היוטיוב די חסר לי, החל מהרצון לשבת ולדבר עם הצופות שלי ועד הדרכות איפור שזה משהו שקשה להעביר בכתב. אז לקחתי את המצלמה שלי, התיישבתי וצילמתי סרטון הדרכת איפור. דוגרי יצא לי סרטון לא משהו בכלל אבל החלטתי בכל מקרה לפרסם אותו, כי ידעתי שאם אני אמשיך לחפש תירוצים אני בחיים לא אפרסם סרטון, אז לחצתי על PUBLISH והשאר היסטוריה. 

 

מה הדבר הכי מפתיע שלא יודעים עלי ? יש לי חרדה חברתית. אני אדם מאוד מאוד מאוד ביישן. עוד מאז כשהייתי קטנה הייתי מתביישת לדבר ליד אנשים שאני לא מכירה וזה משהו שהצלחתי להתגבר עליו רק בתיכון. רוב האנשים לא יודעים אבל עברתי עם עצמי תהליך עצום של בניית ביטחון עצמי. למרות כל התהליך שעברתי אני עדיין חרדתית לפעמים כשאני לא מרגישה בנוח בסביבה שבה אני נמצאת. האמת שבגלל שאני ביישנית הרבה אנשים חושבים שאני סנובית, ואני ממש לא!
כשאני נמצאת בשלב "החרדתי", אני פשוט משתתקת ולא יודעת מה להגיד כי לרוב המילים מתבלבלות לי בפה מרוב לחץ.  יש בזה קצת אירוניה, אם תעמידו אותי מול קבוצה של 1000 פלוס איש אני אחטוף חרדה ויש סיכוי שאשכח איך לדבר אבל מצד שני זה משהו שקורה באופן קבוע בערוץ ואין לי בעיה עם זה. אני חושבת שזה רק מוכיח שהכל נמצא בראש שלנו והשדים היחידים שאנחנו מתמודדים איתם הם אלו שנמצאים בראש שלנו, וכמובן שאין דבר העומד בפני הרצון, והמטרה שלנו היא לנצח את הפחדים שלנו. 

 

אני לא יכולה בלי... קפה, המשפחה שלי והמצלמה שלי.
קפה... הבוקר שלי לא יכול להיפתח בצורה נורמלית בלי קפה. אני מגדירה את עצמי כמכורת קפה מהדרגה הראשונה ואם אני לא מקבלת קפה בבוקר היום שלי לא יהיה יום טוב.
צילום... צילום זו אהבה ארוכת ימים. עוד כשהייתי קטנה והיינו יוצאים לטיולים שנתיים בבית הספר, תמיד הייתי לוקחת מצלמה, היה לי בזמנו את המצלמת פילים השינה, של פעם. כל פעם הייתי מצלמת הכל ואני זוכרת שההורים שלי ואחותי היו מתעצבנים על למה אני מצלמת נופים ומצלמת שטויות. בכל שלב בחיים שלי, מאז חטיבת ביניים הייתה לי מצלמה בתיק. צילום זו בהחלט אחת מהאהבות הראשונות שלי, משהו ברגע הזה שהמצלמה מתעדת הוא פשוט בלתי אפשרי לתיאור, וזה מה שאני אוהבת. בעזרת מצלמה אפשר לתעד את הרגע, את הרגש וכמובן את הסיטואציה. 

משפחה... זה לא מושג שבאמת צריך להסביר לדעתי. אני באמת חושבת שג'ניה, בעלי, צריך לקבל פרס על זה שהוא מצליח לסבול את כל התחביבים וההתמכרויות הקטנות שלי. לא משנה מה הייתי צריכה, רוצה. הוא תמיד היה שם בשבילי ותמיד תמך! החל  ממצלמה חדשה, ועד לבנייה של רינג לייט. כל דבר שהיה חסר או הייתי צריכה  הוא היה שם, תמך ב100%. טפו טפו טפו אני חושבת שאם לא הוא, לא הייתי עושה חצי מהדברים שעשיתי, הוא גורם לכל מה שאני רוצה להתגשם.

 

המוצרים שאקח איתי לאי בודד... אם אנחנו מדברים על מוצרי איפור אז יש לי שלושה מוצרים: המייקאפ והפודרה של OFRA ומסקרה של מייבלין. המייקאפ והפודרה של OFRA, אלו שני מוצרי דגל של המותג שלדעתי פשוט לא מקבלים מספיק מקום ובמה. ניסיתי בחיי הרבה מאוד מייקאפים והרבה מאוד פודרות, ובאמת שאין כמוהם. אלו שני מוצרי HOLY GRAIL שלי שאין להם תחליף לדעתי. העור שלי מעורב שומני, ושני המוצרים האלה הם בדיוק המוצרים המושלמים לסוג העור שלי. אני לא יכולה לדמיין קיץ ישראלי בלעדיהם.

אם אנחנו מדברים פה על אי בודד אז כמובן חייב גם מסקרה, לאחרונה ממש התאהבתי במסקרה של מייבלין ה-LASH SENSATIONAL. גם בימים שבהם אין לי כוח להתאפר המינימום שבמינימום אצלי זה מסקרה, והיא לחלוטין המסקרה האהובה עלי ביותר לאחרונה. מצד אחד היא נותנת אורך לריסים, אבל מצד שני היא עושה קצת נפח ואני ממש אוהבת את התוצאה שהריסים שלי מקבלים עם המסקרה הזו. 

 

טיפ הזהב שלי... תהיה את ! יש אחד כמונו בכל העולם וכולנו מיוחדים בצורה כזו או אחרת. אז תהיה את ותעשי את עצמך כי לא באמת צריך יותר מזה. יש נטייה לכולם ללכת אחרי הזרם וללכת אחרי העדר. מה שמייחד כל אחד מאיתנו זה הייחודיות שלנו. אם אנחנו הולכים אחרי הזרם, אנחנו לא אנחנו אלא אנחנו הזרם. אבל אם תעשי את הדברים שלך, בזמן שלך, בצורה שלך - יראו אותך ולא את הזרם. ואז כשתצליחי להשיג את המטרות שלך, את תשיגי אותם בדרך שלך, בצורה ובייחודיות שלך וכשתצליחי את באמת תרגישי שהצלחת בגללך ולא בגלל משהו שאת לא. כמובן בכל התהליך הזה לא לשכוח לשתות הרבה מים ולחייך! מים בשביל להילחם בקמטים, וחיוך בשביל הארגיות הטובות.

 

מילה אהובה... יהיה בסדר. כל דבר שקורה שגורם לי ללחץ או שגורם לי לפחד או לשליליות כולשהי, אני אומרת יהיה בסדר. כי בסופו של דבר הכל לטובה במובן כזה או אחר. חייב למצוא קצת אופטימיות בכל דבר, גם בתקופות קודרות ובזמנים קשים. חיים פעם אחת, צריך להסתכל עליהם בצורה חיובית ותמיד להמשיך הלאה.

 

מילה שנואה... לא יכולה! שונאת שאומרים את צמד המילים האלו כי אני פשוט לא מאמינה בהם. יש לי משפט שאני אוהבת לדקלם ואפילו הייתי רושמת אותו על הדפי סיכום  שלי במהלך הלימודים : "אין דבר כזה לא יכולה, יש לא רוצה". 

זה לגמריי המנטרה שלי כשאני עומדת בפני מכשול, כי אני באמת מאמינה שאם רוצים משהו מצליחים להשיג אותו. זה יכול לקחת זמן, זה יכול להיות קשה, יכולים לעבור שנים אבל בסופו של דבר את תשיגי את מה שאת רוצה וההרגשה הזו של זה שהשגת את מה שאת רוצה, שווה את כל המכשול ואת כל הדרך שעשית.למדתי שדברים שאת עובדת קשה עבורם, אלו הדברים הקטנים שגורמים לך להרגיש טוב עם עצמך. גם התהליך שאת עוברת עם עצמך גורם לך ללמוד על עצמך כל כך הרבה דברים שהתהליך עצמו יכול לספק אותך לפעמים יותר מהמטרה עצמה.  

 

בעוד חמש שנים אהיה ב... במקום טוב יותר ובמקום מצליח יותר. קשה לי לענות על שאלות כאלו, בגלל שהם במקום מסויים מגבילות אותנו. מניסיון למדתי שאנחנו יכולים לתכנן תוכניות מפה להודעה חדשה, אבל החיים לא צפויים וזה מה שיפה בהם. אם היית שואלת אותי את זה לפני חמש שנים, הייתי אומרת לך שהייתי עובדת במחלקת גיוס של חברת הייטק. היום? אני מנהלת פרוייקטים בהייטק בתחום שלא קשור לגיוס. אנחנו חיים בעולם לא צפוי ואם נגביל את עצמנו ונתחנן הכל, זה רק יפגע בנו, בגלל שבנינו לעצמנו תוכניות, לא נוכל לראות את כל ההזדמנויות שיש מסביב ולא נוכל לפרוח כמו שצריך. החיים הם פה כדי לחיות אותם, ולא כדי לתכנן ולשבת בצד ולחיות לפי תוכנייה בנויה מראש. 

 

 מוזמנות להתרשם מהערוץ, האינסטגרם והפייסבוק של מרינה מולטך

ולצפות בסרטון מברשות איפור מומלצות שמרינה פרסמה בערוץ שלה

0

סל הקניות שלי

אין מוצרים בסל הקניות

סל הקניות שלך ריק

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים! 4

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים!

היי!

התחברי לאתר והתחילי לצבור הנחות בתכנית הנאמנות שלנו

WELCOME BACK

אפשר להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמא או באמצעות קוד אשר אשלח לטלפון הנייד שלך

שכחת סיסמא ?

שלחנו לך SMS לטלפון הנייד עם קוד כניסה

או

או

כיף שבאת :)

הרשמי לאתר והתחילי לצבור הנחות בהתאם לתכנית הנאמנות שלנו

הסיסמא צריכה להכיל לפחות 6 תווים

או