לקראת כנס "נשים בחזית 2017" שיערך זו השנה הרביעית ברציפות ב-29.11 בבית ציוני אמריקה, תל אביב, אנחנו שמחות לתת במה לנשים היוזמות של אתר התוכן הנשי.SALOONA  שיחה אישית על פמיניזם, עיצוב מציאות, ביטוי ושיח נשי עם העורכת הראשית של סלונה, רונית הבר.

 

 

כחלק מצוות ההקמה של סלונה, איך את מגדירה את מטרות האתר ?

"סלונה הוקמה לפני שמונה שנים במטרה לשים נשים בפרונט ולהוות זירה משמעותית עם אג'נדה פמיניסטית, "כיכר הכפר" לשיח נשי. כאתר תוכן ודעות עם פלטפורמת בלוגים נרחבת של כ-14 אלף בלוגים, האתר מאזן את השיח הציבורי הגברי בישראל.

דעת הקהל עדיין מעוצבת על ידי גברים, המהווים את הרוב השולט בעמדות מפתח בתקשורת ובעסקים. סלונה פועלת ללא לאות לעיצוב דעת הקהל מחדש והצליחה לתרום במהלך שנות קיומה למאבק לשוויון ולהשפעה בחברה".

 

מאיזה רקע את מגיעה לזירה הנשית הזאת?

"יותר מעשרים שנה של עשיה בענף התקשורת, עבודה בתחום החדשות, הקמה ועריכה של כותרים כמו "העיר", "עכבר עולם" ומגזין "מנטה", הכינו אותי לתפקיד העורכת הראשית בסלונה. כעורכת חשוב לי לתרום לעיצוב המציאות ולא רק לעיצוב התודעה. הכנס הוא הזדמנות להרים על נס ולתת במה לנשים מצליחות פורצות דרך מתחומים שונים המהוות השראה לנשים נוספות."

 

בעולם דיגיטלי, למה כדאי להגיע לכנס פיסי, כמו "נשים בחזית"?

"דווקא בעולם שמתנהל וירטואלית יש חשיבות גדולה לפיסיות. גילינו שנשים צמאות למפגשים בינאישיים בהם הערך המוסף גדול וניתן להפעיל את כל החושים לטובת קידום נשים. תחושת ה "ביחד" של הקהילה הנשית התומכת שנוצרה סביב סלונה וסביב הכנס מעוררת השראה ומאפשרת לנשים מכל התחומים לעצור ליום אחד את המרוץ ולשאוב כוחות מאחרות. אנחנו גאות באותן הנשים שעושות פסק זמן, משריינות מבעוד מועד יום ביומן ובאות ליזום וליצור שינוי אתנו".

 

למה כדאי להגיע לכנס?

"קשה לתאר את האווירה ואת תחושת העוצמה. מדובר ביום מרתק, הזדמנות חד פעמית של פעם בשנה להיות חלק ממסה קריטית נשית מעצימה שנותנת כוח. כמובן שהתכנים מעניינים ומקוריים. את הכנס השנה נפתח בראיון של שירה מרגלית יו"ר סלונה עם שר החינוך, נפתלי בנט. מדי שנה אנחנו גאות לארח דמות מופת מחו"ל, השנה מדובר בסינדי פיינברג, מאמנת ההתמכרויות הבינלאומית, שמצליחה לגמול את סלבריטאי ניו יורק משלל התמכרויות מזיקות בשיטה ייחודית שפיתחה. סינדי תחשוף סיפור אישי קשה משל עצמה ותהווה מודל חיובי ליציאה מתהומות להצלחה".

ממשיכות במסורת טקס פרסי "נשים בחזית"?

"גם השנה נאדיר הישגים נשיים ונעניק פרסים לנשים פורצות דרך ומובילות בתחומי עשיה שונים בתשע קטגוריות. בכל קטגוריה יוגשו חמש מועמדות והזוכות יחשפו כמובן רק במעמד הכנס. בנוסף, אנחנו נוהגות להעניק פרס מרכזי לעידוד מצוינות נשית: "אשת השנה של נשים בחזית 2017" תיחשף אף היא על במת בית ציוני אמריקה ב-29 בנובמבר".

 

אנחנו בגילטי מברכים ואף מצטרפים ליוזמה של אתר סלונה. כאתר מומחה לנשים, אנחנו שמחות וגאות בכל אישה שמצליחה לפרוץ את המחסומים שסביבה ולהוות השראה עבור נשים רבות אחרות. השנה, גם לנו יש נציגות של דוברת בכנס "נשים בחזית", מיכל גייטו אלבז, מנכ"ליתGuilty  תגיש הרצאה ותשתף את הקהל בדרך האישית שלה להצלחה עסקית ואישית.

 

יהיה מרתק ומרגש, אנחנו נהיה שם! ומה אתכן?

לפרטים נוספים ולהרשמה הקליקי כאן

 

שלכן תמיד,
גליה וצוות גילטי

 

קרדיט צילום רונית הבר : איציק שוקל

קרדיט צילום שירה מרגלית ואילנה דיין - זוכת פרס נשים בחזית בקטגורית המדיה בשנה שעברה : גיל חיון

0

סל הקניות שלי

אין מוצרים בסל הקניות

סל הקניות שלך ריק

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים! 5

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים!

היי!

התחברי לאתר והתחילי לצבור הנחות בתכנית הנאמנות שלנו

WELCOME BACK

אפשר להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמא או באמצעות קוד אשר אשלח לטלפון הנייד שלך

שכחת סיסמא ?

שלחנו לך SMS לטלפון הנייד עם קוד כניסה

או

או

כיף שבאת :)

הרשמי לאתר והתחילי לצבור הנחות בהתאם לתכנית הנאמנות שלנו

הסיסמא צריכה להכיל לפחות 6 תווים

או