Guilty

Women's day 2019

יום האישה 2019

"האייקון הנשי שלי"

פרויקט קהילה חדש של נשים בוחרות נשים אחרות שמייצגות נחישות, התמדה והצלחה

 

מדור ראשון בסדרה

מאת: מיכל גייטו אלבז, מנכ"לית OFRA Cosmetics בישראל ומייסדת אתר גילטי

 

יום האישה הנחושה

לחגוג את יום האישה ביג טיים, זו שליחות עבורנו בקהילת גילטי. אנחנו כבר יודעות שמאחורי כל אישה מצליחה, עומדת עוד אישה שמעניקה לה דוגמה אישית והשראה בדרך הארוכה אל הפסגה, שאחריה יש עוד פסגה ועוד פסגה...

השנה, אנחנו מארחים בכנס הביוטי הגדול, אישה שיוצרת אייקוניות בינלאומיות כמו ביונסה, ריהאנה, מדונה, שרליז ת'רון ועוד רבות וטובות. והרי היא לפניכן, אמנית האיפור של ההוליוודיות ומלכת הביוטי של השטיחים האדומים- פרנצ'סקה טולוט -  Francesca Tolot.

רגע לפני בואה לאירוע המרכזי שלנו ב- 8.3.19, חשבתי לעצמי, מי מהווה עבורנו אייקון נשי מקומי? 

מי נותנת לנו כוח לעשות, להתמיד ולא לוותר?

 

הבחירה שלי - גליה תורן חן

 

 

כשאני נשאלת, "מי היא האייקון הנשי שלי?", אני נזכרת מייד במספר נשים שמקיפות אותי וקרובות אלי .

לפרויקט הדגל שלנו ליום האישה, בחרתי את גליה תורן חן, שמלווה אותי כמעט עשור בדרכי העסקית והאישית, והפכה עם השנים להיות חברתי ואשת אמוני.

לפני שנקפוץ למים, קשה מאוד לעקוב אחרי גליה ואני אתן לכן טיפ, תעקבו אחריה באינסטגרם ותנסו לראות כמה כובעים יש לה ביום .... היא עובדת בקצב מסחרר שיכול לעייף את מיטב האצנים, כמגישת תכנית הטלוויזיה "מילון היופי", כמרצה מבוקשת, כמנחת סדנאות בארגונים, כבעלת משרד לייעוץ אסטרטגי לתחום הביוטי, ולכל מה שהיא עושה היא מתייחסת בתור "בייבי" אישי שלה, ונותנת את הלב והנשמה בכל שעה של היום ... (גם ב- 03:00 בלילה).

גליה מלווה אותי עסקית ואישית כבר עשור, כיועצת אסטרטגית למותגי יופי.

התחלנו את דרכנו המשותפת ב- OFRA, כשפניתי אליה כמנטורית לעמידה מול קהל, וביחד התכוננו למסיבת העיתונאים הראשונה של חיי.

מאז, במות הפכו לחברות טובות שלי, ומצלמות כבר ממש לא מאיימות עלי (-: 

גליה מלווה אותנו עסקית ומקצועית מיום השקת אתר Guilty, והיא עורכת התוכן הראשית שלנו.

הניסיון רב השנים של גליה בתעשייה מעורר בי השראה. היא לא ירדה מהמסלול המהיר במשך 30 שנות עשייה רצופות, וכל הזמן היא גדלה ומתפתחת בנחישות ובחיוך האופייניים לה.

מה אני מעריכה באייקון שלי?

היא תמיד מחייכת, תמיד נחמדה, גם כשיש לה טונות של אתגרים וטרדות "על הראש".

בשנה האחרונה נוספו פרויקטים רבים, חדשים ומלהיבים לרשימת המטלות והלקוחות המפוארת של גליה. החל מהשקת מחלקת הביוטי החדשה של רשת Be by Shufersal, שגם אנו בגילטי וב- OFRA גאים ליטול בה חלק, דרך "גיור" מותגי יופי בינלאומיים והטמעתם בשוק הישראלי, ועד הגשת פינות ביוטי ב"כוכב הבא" או פיתוח מוצרים עבור מותגים מקומיים, כמו לרשת סקארה, ועוד ועוד אתגרים חדשניים, שקשה לעקוב אחריהם מפאת קצב החידושים שבהם.

ביום יום מדלגת גליה בין הנחיות וצילומים באולפנים לבין הרצאות על מותגים, ומשם היא ממשיכה ל"חקר מנהגי הצרכנית הישראלית" יחד עם קבוצת אסתי לאודר קומפניס, ואז לפיתוח תכניות הדרכה והשתלמויות עבור בית הספר "ירין שחף" , ובהמשך מופיעה כפריזנטורית מקצועית של מותגי בישום כמו "אסנטריק מולקולה" או ככתבת תוכן לעיתונות, ומשם ממשיכה להנחיית התכנית שלה "מילון היופי" בערוץ 13, תוכנית אשר רצה על המסך כבר יותר מ-5 שנים יחד עם השותפה האופנתית סנדרה רינגלר...אה, ולסיום היום, היא גם כותבת עוד פרק בספר שלה, אשר ייצא לאור בקרוב.

אוף, התעייפתי רק מלסקר את הרשימה הזו.

והיא, מה קורה איתה? היא נשארת תמיד "בגובה העיניים" ונותנת לך תחושת שליטה. ממש, אבל ממש כיאה לוונדר וומן ישראלית!

 

אז מה אפשר ללמוד מהצלחה של נשים אייקוניות?

הרי כולנו רוצות להצליח, אך לא כולנו מבינות את ההשקעה הנדרשת ואת המאמץ שנשים נחושות משקיעות ברמה היומיומית.

אני, כמי שרצה בעצמי על המסלול המהיר, רוצה לעשות לכם את זה פשוט.

אז, הנה הכנתי רשימה של 8 תכונות אותן ניתן ללמוד מגליה, ואיך תוכלו לפתח אותן, בדרך ל"המראה" הפרטית שלכן:

1+2. נדיבות ויצירתיות - תכונות מאוד בולטות וחשובות בזירה של האייקונית שלי: בזכות הנדיבות, גליה מחברת אנשים שלא תמיד טבעי או קל לחבר ביניהם, וזה תמיד יוצר משהו אחר, כי קשרים וכישורים יוצרים הזדמנויות.

3+4. מומחיות וידע - גליה היא אישה שלא מפסיקה ללמוד. היא תמיד נמצאת בחזית הידע בתחומי הבישום, הטיפוח, האיפור, קמעונאות הביוטי, התקשורת, וכמובן משתמשת בידע הזה להכשרה והענקת מוטיבציה לכוח אדם בתחום הביוטי. למדנות הוא שמה השני, ותכונה זו הפכה אותה לגורו של מיתוג והצלחה עסקית גם למאפרים ובכלל לכל אנשי מקצוע בתחום היופי בכל הארץ.

5. חריצות - בהשקות ובאירועים שאנחנו מארגנות, ניגשות לגליה נשים רבות שחולמות בענק, ואומרות משפטים, כגון:

"איזה כיף לך"! "אני רוצה להיות כמוך, ולהשתתף בהשקות נוצצות כל היום"! "את כל הזמן עושה חיים. את בכלל עובדת?!" ואני יכולה להוסיף למשפט הזה: 24 שעות ביממה, אולי? וגם בחופשות...

גליה ואני תמיד מחייכות ביננו לבין עצמנו, מהנהנות עם הראש, וגליה מוסיפה בתגובה את המוטו שלה: "אני לא עובדת אני חיה"!

חשבתן פעם מה המשפט הזה אומר?!

אז קודם כל הוא אומר, שאם זה החלום שלך, פשוט תהפכי אותו למציאות. בלי שאלות מיותרות ובלי תרוצים. קומי כל בוקר עם חיוך לחיים וחשק לעשייה חדשה. תאהבי את מה שאת עושה, ותחשבי כמו מותג, או כמו שגליה נוהגת לומר: "המותג הוא את, ואת הוא המותג".

לחיים אין שעות קבועות וזמני פתיחה כמו במשרד, מ-8:00 בבוקר עד 16:00 אחה"צ. בחיים כל יום הוא בעל גוון חדש וריח אחר. את זאת שיוצרת עבורך את הנעשה, בדיוק כמו כדר שמפסל בחומר.

אין שעות קבועות. כל יום מתחיל בשעה אחרת ונגמר בשעה אחרת, ואל תתפלאי שלפעמים זה נגמר גם בשעות הקטנות של הלילה. תזכרי שזה לא רק "גלאם", כי בשביל להגיע ליום של השקה זוהרת נדרשת עשיה יומיומית ענפה, עם הרבה התמדה, עקביות, וכמובן גם הרבה אחריות.

6+7. נחישות והתמדה - אני מאמינה שאין משהו שלא ניתן להגיע אליו בעזרת צמד התכונות האלה. יש צורך לזכור, שלא כל יום ייראה כמו תמונה הלקוחה מאינסטגרם, ורק כשמוכנים לקבל את זה ולהתמיד תבוא הצלחה אמיתית. יש להתמיד גם כשקשה, מלוכלך וסוער. זו ההתגייסות האמיתית.

8. "אקס-פקטור"- תכונה או שילוב תכונות ייחודי שעושה אותך את! את הפקטור הזה יש רק לך. אני מרגישה שלגליה ה"אקס פקטור" נמצא בכתיבה שלה, בדיבור הרהוט, ביכולת לתקשר ולהתקשר עם כל אדם, בין אם הוא תינוק או קשיש, וכמובן בזה שהיא תמיד נשארת היא, ולא נותנת להצלחה לקלקל לה את שמחת החיים.

אז, מבחינתי גליה היא אייקון ודוגמה לנשים שהגיעו משום מקום. לא, אין לה אבא עשיר או בעל מפורסם. היא מאותן נשים שעשו את זה בזכות עצמן.

הטיפ הכי חשוב שלי למי שחולמת להצליח הוא: לא לומר: "היי, אני רוצה להיות כמוך", אלא לקחת השראה מסיפור ההתמדה של גליה, ולהגיד "אני רוצה להצליח, ואני מוכנה להשקיע בזה המון, ולא לתקופה קצרה אלא לתמיד"!

גליה תורן חן - אישה מתמידה, נחושה ומצליחה - היא "האייקון הנשי שלי".

סיכום השנה של גליה נמצא ממש פה , הצצה קטנה לכמה עשייה יש בה וזה רק פעילות של שנה אחת בלבד!

 

 

איזה כיף שיש לנו כאלה חברות בקהילת גילטי.

בשבוע הבא, גליה עצמה תספר לנו על האייקון הנשי שלה להתמדה, ובינתיים תישארו נחושות ועסוקות -

גאה בכן!

 

מיכל גייטו אלבז, מנכ"לית ומייסדת גילטי ו- OFRA Cosmetics בישראל.

0

סל הקניות שלי

אין מוצרים בסל הקניות

סל הקניות שלך ריק

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים! 5

אל תפספי מוצרים במחירים מיוחדים!

היי!

התחברי לאתר והתחילי לצבור הנחות בתכנית הנאמנות שלנו

WELCOME BACK

אפשר להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמא או באמצעות קוד אשר אשלח לטלפון הנייד שלך

שכחת סיסמא ?

שלחנו לך SMS לטלפון הנייד עם קוד כניסה

או

או

כיף שבאת :)

הרשמי לאתר והתחילי לצבור הנחות בהתאם לתכנית הנאמנות שלנו

הסיסמא צריכה להכיל לפחות 6 תווים

או